המלצות

לאה העבירה שיחה לתלמידות אולפן הגיור שלנו.
הבנות ישבו מרותקות והקשיבו בעניין רב לסיפורה המרגש על דרכה אל היהדות.
סיפורה מלא באמונה ואופטימיות ומשדר צניעות וענווה.
לאחר הסיפור האישי לאה הסבירה דברים שונים מתחום הלבוש והסטיילינג ואף נתנה עצות אישיות.
לאה הציגה את הדברים בנעימות וקסם אישי רבים.
המפגש עם אשה צעירה שעברה מסע של עליה לארץ והצטרפות לעם ישראל היה משמעותי ביותר עבור התלמידות שלנו.הן יכלו לראות בה מודל להזדהות.הן יכלו לראות שאפשר לשלב יראת שמים עם הופעה חיצונית נאה.
ממליצה בחום רב!!!

סדנת סטיילינג
שלומית עיטם - רכזת אולפן הגיור בירוחם, 050-6384057

דבר ראשון - מאוד מאוד נהניתי, זו היתה חוויה מדהימה! אני חושבת שאת נותנת שירות מעל ומעבר! עיצות מעניינות ומחכימות וזמינות יום יומית.

אני חושבת שדימוי הגוף שלי השתנה לטובה בתקופה הזו. אני פחות חושבת על עצמי כבעלת מבנה "בעייתי", ורואה שאפשר להגיע לתוצאות מרשימות ומעניינות. (אם החשבתי את עצמי כמבנה אגס שצריך להסתיר את החלק התחתון וכו', אני מבינה עכשיו שזה די מאוזן אצלי, ורק צריך לשמור על פרופורציות נכונות בשאר המקומות. גם בעניין שילובי צבעים - אפשר לומר שנפתחתי מאוד בחשיבה (מצאתי את עצמי מייעצת בחנות למישהי שהתלבטה מה לשלב עם ירוק...)

והרעיון הפשוט של הדגשת המותן - אני לא יודעת איפה היא התחבאה עד היום...מה שערער לי פה ושם את הביטחון זה התגובה של החברות בעבודה - הרגשתי שהן מרימות גבה ולא מבינות למה אני נראית קצת שונה, ובכלליות לא מאוד פרגנו ושיבחו. אבל השבוע פגשתי את גיסות שלי, הן ציינו שאני נראית טוב ושאלו "מה ככה את מתלבשת כל יום לעבודה?" (כלומר, ככה את משקיעה?) אז הבנתי, שזה לא הבעיה בי אלא באנשים שסביבי...

ועוד נקודה - הסדר שעשיתי בארון והמיון של כל מה שלא טוב לי, עשה לי ממש טוב! כשאני פותחת את הארון לא מציצים עלי כל הבגדים שלא החמיאו לי ועושים לי הרגשה שאני לא בסדר... גם הקניות של הסוף עונה שעשיתי היו מושכלות וחכמות. אני בטוחה שאהנה מהדברים שקניתי לאורך זמן. בקיצור- אני ממש שמחה שעשיתי את זה, אמליץ עליך הלאה! שיהיה לך בהצלחה עם כולן, ותמשיכי לעשות חיל! תודה

אבחון מקצועי
ת'

לאה הגיעה לבת מצווה שלי
והיה מרתק
היא שתפה את הבנות בסיפור חייה
ובדרכה אל היהדות
ולאחר מכן איך הגיעה לעסוק בסטיילינג ומזה בכלל
היא לימדה אותנו להיות אנחנו בצורה היפה ביותר
מתוך שמחה ואהבה
נתנה כלים על מבנה גוף, צבעים והדרך להחזיק בארון הכי הרבה סטים בהכי קצת בלאגן
היה כיף
והבנות שמחו
תודה רבה

סדנת סטיילינג לנערות
טוב רחל

בחיים לא חשבתי שאני אלך לסטייליסטית... חשבתי שזה לא מתאים לי, ולמה שאני ישלם כסף על משהו שאני יכולה להסתדר איתו לבד? אבל לא הסתדרתי... לא אהבתי איך שאני נראית... זה התחיל עם כל מיני דיאטות שהפסקתי והשינויים שהגוף שלי עבר בהריון ואחרי לידות... תמיד חשבתי שפה יש לי שומן מיותר ושם יש לי בטן לא מחמיאה...

לאה לאוקשטיין היא חברה טובה שלי שהכרתי ויצא לנו לעבור כמה דברים יחד.. היא פתחה עסק של סטייליסטית, הקימה אתר, פתחה דף בפייסבוק והפיקה סרטונים מדהימים, סדנאות, שלחה טיפים...

אחד הדברים החזקים שהיא אמרה ומשך אותי להחליט ולהפגש איתה היה "לא משנה באיזה מצב את נמצאת את יכולה להיות יפה!"
זה היה כל כך נכון! האמנתי לה! רציתי להיות יפה איך שאני.
אז קבענו אצלי לסידור הארון.
אחרי 4 שעות של מדידות, סינונים, דיבורים והסברים, הרגשתי שהצלחתי! למדתי איך להתלבש ולהיות יפה איך שאני! עם הבגדים שיש לי בארון! למדתי מה מחמיא לי ואיך אני מבליטה או מטשטשת מקומות בגוף.
ביליתי ונהניתי עם לאה, למדתי, הקשבתי וספגתי את כל מה שהיא נתנה לי.
בערך שעתיים אחרי שהיא הלכה אמא שלי ודודה שלי נכנסו אלי להגיד לי שלום, וכשראו אותי... איזה מחמאות! היה ממש כיף וממלא לשמוע!
אז - תודה רבה לאה!
אני ממש ממליצה להפגש איתה!
היום אני מרגישה יפה!

יעל

תודה רבה על המפגש ויעוץ ארון. הרגשתי שקיבלתי ממך המון כלים וטיפים, שפתחו לי את הראש וגם מיקדו אותי לגבי מה שמתאים לי ללבוש. שמחתי על האופציות והאפשרויות לשחק עם הבגדים והאביזרים שיש לי. המפגש אתך היה נעים ולבבי, את יוצרת אווירה נעימה, מפרגנת וזורמת - בלי לכפות את דעתך, וזה היה לי מאוד נעים ונוח. אני מקווה שאצליח ליישם את ההצעות היצירתיות שלך, ואשמח להיות אתך בקשר.

רבקה

ממליצה בחום על לאה, היא השקיעה, עשתה עבודה מקיפה על צבעים וסגנונות לבוש מתאימים ונכונים לי, הסתובבה בכל החנויות מראש, ולי נותר לבוא איתה ליום קניות מהנה מאוד... בו היא אפשרה לי לחוות הנאה מבגדים שמחמיאים ויפים ומנעה את התסכול שאני חווה לרוב בקניות! לאה עזרה לי להבין מה נכון לגוף שלי ומה פחות, לימדה והדגימה לי מה כדאי לי לחפש כשאני עושה קניות לבד ונתנה לי המון עצות וטיפים שיעזרו לי לארגן מחדש את הארון הקיים שלי ובמציאת בגדים בקניות עתידיות... ממליצה בחום רב!

הילה

הסדנה היתה מאוד מפורטת, נתנה לי נקודות למחשבה ומוטיבציה לנסות לגוון הן מבחינת סגנון לבוש והן מבחינת הצבעים.

אודליה

התרשמתי מאשה מקצועית שרוצה ללמד נשים להנות מהיופי המולד שלהם.

אלישבע

באתי לסדנה כי זה נושא חדש לי ועניין אותי לשמוע יותר מה זה אומר סטיילינג. שמחתי לשמוע שאמרת שהמטרה זה לא לקנות בגדים חדשים, אלא לעשות שילובים חדשים עם הבגדים שיש בארון! זה הוריד לחץ מלעשות שיוני דראמאסטי.

מילכה

מאוד נהניתי בסדנה, מההתייחסות האישית לכל אחת, מהאפשרות של כל אחת להתנסות ולגלות מה מתאים לה, לשאול שאלות... אווירה מאוד כיפית ונעימה בסדנה, כמו מפגש בין חברות.

לילך

אני באתי לסדנה בגלל שהיא היתה מעין מפגש בין חברות בחופשת לידה. הסדנה עזרה לי המון בסידור הארון – ידעתי מה להעביר הלאה.

ענת

באתי לסדנה למפגש חברתי, רציתי לשמוע פתרונות קסם שיעזרו לי להתלבש בצורה שתחמיא לי בלי לעשות דיאטה... עזר לי לדעת שזו סדנה לעוד נשים שמתמודדות עם בטן הריון... צרת רבים חצי נחמה. לאה כחברה נעימה שנוח לשתף ולהתיעץ איתה.

הילה

תודה רבה על הסרטון הקצר והקולע על סידור ארון! רק אתמול בערב צפיתי וכבר בלילה יישמתי, עשיתי סדר בארון ומצאתי בגדים שהיו מוחבאים! את פשוט אלופה ומסבירה בצורה טובה ונעימה.

אודיה